Vince išleido neįtikėtinai stilingą vaikiškų drabužių liniją

0

Maloni naujiena tėveliams, kurie nori aprengti savo vaikus iš tiesų madingais drabužiais, kurie atitinka paskutiniąsias tendencijas: Vince nusprendė sukurti vaikiškų drabužių kolekciją, kuri pilnai atspindi pagrindinį prekinio ženklo stilių.
„Mums labai džiugu papildyti Vince vaikiškų drabužių liniją, kuri, be puikios kokybės, atrodys iš tiesų kietai ir įgyvendina pagrindinę idėją ir pagrindinę mūsų prekinio ženklo stilistiką“ – sako prekinio ženklo generalinis direktorius Jill Grenof. Kolekcijos dar nėra prekyboje, tačiau su nekantrumu laukia jos pasirodymo off – line parduotuvėse tūkstančiai pageidaujančiųjų. Ir tai nenuostabu: prieš, iš esmės, sumažintas prabangias sportinės ir casual Vince drabužių versijas neatsilaikys nei vienas iš suaugusiųjų tėvų.

Vince Mada Vaikams
Vince

Į vaikiškąją liniją įėjo odinės striukės ir tamprės, stori kašmyro bliuzonai, dirbtinio kailio liemenės ir džinsai, jų tarpe ir skinny. Pagrindinė kolekcijos dalis sudaryta iš tokių atspalvių kaip, pilka ir juoda, tačiau yra taip pat keletas violetinių, avietinių, dangiškai – žydros ir fuksijos spalvų variantų.

Vince

Vaikiškų drabužių linija į daugelį stambių mažmeninės prekybos tinklų prekybą jau pateks šių metų birželio mėnesį.. kainos svyruos vidutiniškai nuo 24 dolerių iki 598 dolerių, pats brangiausias kolekcijos egzempliorius bus odinės striukės. Drabužiai skirti nuo 4 iki 14 metų amžiaus vaikams.

Vince
Vince


Vince


Vince


Share.

Leave A Reply