Vaikų mada 2017 mergaitėms: tendencijos ir naujovės

0

Ši mada turi daug atmainų, viena iš kurių – retro stilius. Vėsiomis dienomis dizaineriai siūlo jaunosioms ledi pasimatuoti prailgintą kardiganą, su stambiomis sagomis. Chloe Mados namai papildo šią vaikiško garderobo dalį ryškiu dirželiu. Ir taip, vaikiška 2017 metų mada siūlo mums dabinti mergaites megztais ar trikotažiniais megztukais ir striukytėmis., su žakardiniais papuošimais, juostelėmis ar langeliais, kurie tiks bet kokiai gyvenimo situacijai (sušųildys, kai šalta, taps jaukiu fonu prie ryškios palaidinukės, džeginsų, leginsų ar sijonėlio).

Vaikų mada 2017 mergaitėms Vaikų mada 2017 mergaitėms

Madingos 2017 metų, 2 – 4 metukų mergaitėms, suknelės: tendencijos

Suknelės dviejų metukų mergaitėms, turi patogų ir madingą fasoną, A – silueto. Jų sukūrimui dizaineriai panaudojo natūralaus pluošto (medvilnės, bambuko, vilnos), pridedant šiek tiek elastano, audinius. Augesnėms mergaitėms, aktualu bus suknelės, akcentuotos per taliją veliūru, trikotažu ar velvetu.

Vaikų mada 2017 mergaitėms

Jų spaviniai variantai pasireiškia ryškiomis, gyvubingomis spalvomis ir atspalviais (gėlėti, vaisiniai ir pasteliniai). Vaivorykštė mėlynų, žalsvų, persikinių, lavandinių, rožinių, geltonų ir oranžiniųspalvų, įkūnijama žaisminguose spausdiniuose, kuriuose pavaizduojami kačiukai, meškiukai, kiškiukai, drugeliai; klasikiniai raštai, kuriems priklauso juodai – balti langeliai, juostelės, gėlėti ornamentai ir jūrinė tematika. Parinkti gražią suknelę dukrytei – darbas, reikalaujantis rimto požiūrio. Čia viskas turi būti taip, kaip su suaugusiais – prisilaikant stiliaus, atsižvelgiant į spalvinį išorės tipą, apragos paskirtį. Ir tuo pačiu, nepamiršti to, kad vaikiški rūbeliai turi atitikti mažylės aktyvumo lygiui.

Vaikų mada 2017 mergaitėms Vaikų mada 2017 mergaitėms Vaikų mada 2017 mergaitėms

Madingos suknelės 5 – 6 metų mergaitėms, 2017 metų tendencijose

Renkant suknelę, nereikia žavėtis tik rožine spalva, kuri šiam amžiui, skaitoma klasikine spalva. Geriausiai ant tokių penkmetučių žiūrisi pastelinių tonų apdarai.

Vaikų mada 2017 mergaitėms

Tai gali būti balta ir švelni fuksija, ir turkio, ir dramblio kaulo spalvos. Tačiau pagrindas – jūsų mergaitės išorės spalvinis tipas. Galima skirti prioritetą ir ryškiems sodriems tonams – smaragdo, raudonai, jūros mėliui ir tt.

Vaikų mada 2017 mergaitėms

Taip pat svarbu, kad mergaitei pačiai patiktų vilkėti suknelę. Juk net penkiametės dailiosios lyties atstovės jaučia tarpusavio grožio ir geros nuotaikos santykį.

Moterys – jos tokios tos moterys. Pagal galimybes pratink mergaitę rinktis sau rūbelius. Pasodinkite ją ant kelių ir pavartykite madų žurnalus, inernetinių vaikiškų prekių parduotuvių puslapius. Kuo anksčiau pradėsite formuoti mergaitei supratimą apie skonį, tuo daugiau pasieksi šioje srityje.

Madingi vaikų įvaizdžiai, mergaitėms, 2017 metų idėjos

Vaikų mada 2017 mergaitėms
Maža žinoti apie madą viską – reikia mokėti teisingai sudaryti garderobą, pagal savo figūrą ir išorinį vaizdą. Madingi 2017 metų apdarai mergaitėms, sudaryti mažosioms madistėms, nepaisant jų kompleksijos. Svarbu išrinkti būtent tokią stilingą aprangą mergaitei, kuri idealiai pabrėžtų jos privalumus ir tinkamai galėtų užmaskuoti trūkumus.

Vaikų mada 2017 mergaitėms

Na ir plius prie viso to, kad išskirti jūsų mergaitę nuo bendraamžių. Ir taip, pasinaudokite madingais patarimais mergaitėms, kad padaryti optimalų pasirinkimą. Pagrindinis madingas patarimas 2017 – mokėkite pabrėžti savo privalumus. Tai yra, aploškite juos taip, kad nukreipti dėmesį nuo esamų trūkumų. Jūs turite žinoti, kad kai kurie madingi daiktai mergaitėms, tinka ne visoms, ir todėl reikia rengtis, atsižvelgiant į jūsų mergaitės kūno sandarą, o ne bet kuria kaina, vaikytis mados.

Mada mergaitėms, 2017 – 18 metų, ruduo – žiema, stilingos naujovės

Vaikų mada 2017 mergaitėms

Vaikų rūbų kolekcijos 2017 – 18 metų, rudens – žiemos sezonui, kažkuo antrina suaugusiųjų dizaininiams ansambliams. Juose nėra frilingo gausos mergaitiškuose rūbuose ar žaismingų multiplikacinių spaudinių, ant berniukų rūbų. Dominuojančiu naujojo sezono veiksniu, tapo lakoniški fasonai ir ganėtinai ramios spalvos. Ir tik kai kurios vaikų mados kolekcijos tapo maloniomis išimtimis iš taisyklių.

Vaikų mada 2017 mergaitėms

Vaikiškų rūbų pasiuvimui, tradiciškai imamos natūralios, praktiškos ir hipo alergiškos medžiagos. Šaltuoju laiku kolekcijose buvo naudojami trikotažas, vilna, denimas, žakardas ir nailonas. Pagrindinėmis naujojo sezono kryptimis tapo klasika ir lakoniškumas. Todėl, kartu su vieno tono spalvinimu, vaikiškų rūbų fasonai, ganėtinai kuklūs ir paprasti. Taip, mergaitėms dizaineriai siūlo elegantiškas sukneles – futliarus, A silueto modelius ir saikingai prabangų sijonėlį iki kelių. Pastarieji, beje, sutinkami išskirtinai šventiniuose rūbuose.

Vaikų mada 2017 mergaitėms

Madinga vaikiška avalynė mergaitėms, 2017 metų paskutinės tendencijos

Vaikų mada 2017 mergaitėms

Renkantis vaikišką avalynę, visų pirma, reikia skirti dėmesį į medžiagas, iš kurių avalynė pagaminta. Ne verta taupyti – sveikiausia vaikui – natūrali oda. Dydis – labai svarbus faktorius. Geriau sugaišti daugiau laiko, parenkant batus griežtai pagal dydį, negu paskui svarstyti, kodėl vaikas taip dažnai kelia kaprizus. Dėmesio reikalauja ir padas. Jis turi būti lankstus, elastingas ir ne slidus. Nedidelis kulniukas leis teisingai formuoti eiseną, o supinatorius, pėdų suvedimą.

Vaikų mada 2017 mergaitėms

Rinktis reikia avalynę, pasiūtą iš natūralių medžiagų. Batukas turi gerai užsifiksuoti ant kojytės, segtuko ar lipdukų dėka. Galinė batuko sienelė turi būti kieta, kad nenuslystų kulnas. Kulniukas turi būti maksimum, 1,5 cm aukščio. Uždari batų priekiniai galiukai turi būti uždari, kad išvengti traumų, užsikabinus už slenksčio ar ko nors panašaus. Reljefinis vidpadis laikys kojytę reikalingoje padėtyje ir padės jai teisingai susiformuoti. Renkant batelius vienmečiui vaikui, labai svarbu dydis. Avalynė neturi spausti ir būti pernelyg laisva.

Vis dažniau mamos savo dukroms šiemet perka patogius aulinukus iki blauzdos vidurio arba iki kelių. Tokia avalynė kokybiškai prasiūta ir dažniausiai, turi šiltą kailinį pamušalą.

Vaikų mada 2017 mergaitėms

Ir vėl, po ilgo dešimtmečio, į madą sugrįžo standartiniai sportiniai kedai. Dabar jie aukštesnės formos, kuri palaiko vaiko kulkšnį, leidžiant labai aktyviems vaikams jaustis komfortabiliau ir sumažina šansus gauti traumą žaidimo ar siautimo metu.

Madingi aksesuarai mergaitėms 2017 metų madoje

Smulkmenos nusprendžia viską. Ir madingi aksesuarai mergaitėms, taip, kaip papuošalai suaugusioms, gali tapti ta pačia kertine vinimi, kuri užbaigs įvaizdį, padarys jūsų mergaitės apdarą originaliu ir įsimintinu. Teisingai parinkti aksesuarai leidžia ne tik išsiskirti iš minus, bet ir nuslėpti kai kuriuos ansamblio trūkumus. Svarbiausia – apgalvoti kiekvieną detalę.

Vaikų mada 2017 mergaitėms

Ne veltui madų žurnalai, vaikų aksesuarams , o ypač mergaitėms, skiria ne vieną puslapį. Jie gali pakeisti bendrą vaizdą iš „gerai“, į „labai tobulai“. Gražūs aksesuarai mergaitėms, vaidina svarbų vaidmenį kiekvienos madingos mergaitės gyvenime. O be to, visada galime rasti gerų ir nebrangių aksesuarų.

Vaikų mada 2017 mergaitėms

Originalūs galvos aksesuarai mergaitėms – vilnonė beisbolo kepurėlė, šiaudinė skrybėlaitė, fetrinė beretė, panama, megzta kepuraitė. Susiraskite tokį, koks jums tinka. Papuošalai – individualiausi aksesuarai mergaitėms: ar tai iš brangių akmenų, relikviniai ar originalūs, jie santūriai papildo mergaitės garderobą arba, atvirkščiai, tampa pagrindiniu elementu, jei mergaitė vilki džinsus ir sportinius marškinėlius. Pavyzdžiui, nedidelė sagė ant švarkelio, ryškūs karoliai, prie plataus švarko atvarto, stambūs auskarai ir tt.

Vaikų mada 2017 mergaitėms

Mergaitės, atminkite, kad teisingai pasirinktas aksesuaras – tai puikiausias būdas padaryti jūsų įvaizdį originaliu. Todėl, renkantis rūbus, tuo pačiu, turėkite omeny ir aksesuarą.

Share.

Leave A Reply