Vaikiška avalynė internetu

0

Vaikams augant kinta ir jų pėdos dydis. Kai laikas nuo laiko prireikia naujų batų, svarbu žinoti, kaip nupirkti tokius, kurie šimtu procentų atitiktų mažylio kojytės dydį. O procesas tampa sunkiausias tuomet, kai avalynės ieškoma internete, ypač užsienio elektroninėse parduotuvėse. Juk kažkur už jūrų marių esančių batų pamatuoti nėra kaip, o ir žymėjimas ne visada sutampa.
Vaikiška avalynė internetu gali tapti galvos skausmu prieš tai nepasidomėjus arba nežinant, kur ieškoti informacijos apie avalynės dydį. Nupirkus netinkamą apavą juk neversi vaiko jo dėvėti, ypač kai žinoma, jog taip galima pakenkti pėdai. JAV, Didžioji Britanija – vietos, kur avalynės žymėjimas skiriasi nuo europietiško. Iš tiesų šią situaciją palengvina tai, jog internete randama nemažai lentelių, kuriose nurodomas ir amerikietiškas, ir angliškas, ir europietiškas žymėjimas. O šalia dydžių – pėdos ilgis centimetrais. Perkant vaikišką avalynę internetu iššūkiu tampa mažylio pėdos pamatavimas, tačiau, jei žinoma, kaip tai padaryti, iššūkis lengvai įveikiamas.

Avalynė internetu

Avalynė internetu


Vaikas turi stovėti ant popieriaus lapo. Svarbu, kad pirštai būtų neužriesti. Reikia pažymėti tuos taškus, kur yra ilgiausio piršto pabaiga ir kulnas. Tada išmatuojama, koks yra atstumas. Kai jau dairomasi vaikiško apavo, prie matuojant gauto pėdos ilgio reikia pridėti maždaug nuo pusės iki vieno centimetro. Jei žinoma, kad batuose pėdos bus su storomis kojinėmis, tuomet reikia palikti pusantro centimetro rezervą. Bėgant pirmiesiems metams pėda turi būti matuojama kas porą mėnesių. Vienerių–trejų metų laikotarpiu – kas tris menėsius. Vaikui dar esant labai mažam, matuojant pėdutę reikia tvirtai palaikyti. Šie, rodos, paprasti patarimai išties palengvina batų pirkimą, o ypač jų įsigijimą internetu.
Kitas su vaikiška avalyne internetu susijęs aspektas – pirkimo mokestis. Jei perkama iš užsienyje esančių elektroninių parduotuvių ir norima sutaupyti, reikėtų dairytis užrašo „free shipping“. Jei vis dėlto taikomas tam tikras mokestis, protingiausia arba pirkti tiek prekių, kad jo vertė sumažėtų, arba pasiūlyti pirkti dar keliems draugams. Tokiu būdu mokestis padalinamas lygiomis dalimis ir visi gauna maksimalią naudą.
Vaikiškus batus perkant internetu taip pat derėtų atsižvelgti į pristatymo laiką. Jis ne visada reikšmingas, tačiau daugeliu atveju lemia apsisprendimą pirkti vienur ar kitur. Dažniausiai aktualu, per kiek laiko prekės pasieks namus, tada, kai ruošiamasi kokiai nors šventei arba artėjant šaltajam metų laikui. Patarimas tokiu atveju tik vienas – greičiau susiimti ir nepasilikti visko paskutinei minutei.


Vaikiška avalynė internetu įsigyjama visiškai nesunkiai. Pasirinkimas didelis, tad belieka domėtis, kokių gamintojų produktai kuo pasižymi, palyginti skirtingų parduotuvių siūlomas kainas, pasižiūrėti, kokios yra sąlygos, ar taikomas koks nors pirkimo/siuntimo mokestis, per kiek laiko prekės pasiekia namus ar paštą. Svarbiausia, kad perkant internetu viskas atliekama tiesiog namuose būnant prie kompiuterio. Automatiškai pinigų sutaupoma ne tik prekių, bet ir kelionės išlaidų sąskaita.

Žymos:
Share.

Leave A Reply