Įkvėpimo dozė: stilinga mažylė iš Švedijos pakerėjo internetą

0

 

Kai moteris tampa motina, jos visatos centru tampa kūdikis. Norisi kurti grožį, žavėtis ir pasakoti visam pasauliui apie savo nuostabų kūdikį. Būtent taip ir padarė jauna motina iš Švedijos.

Cissi

Gimus dukrelei Amelijai, ji taip susižavėjo vaikiškos mados tema, kad nusprendė jai skirti visą tinklaraštį. Netrukus atsirado „Instagram“ paskyra, pavadinta „Cissifio“.

Cissi

Šiuo metu motinos ir dukters mados patarimus seka daugiau nei 21 000 skaitytojų, o jų skaičius vis didėja. Nenuostabu, nes Cissi ir Amelijos puslapis yra toks gražus, kad tiesiog neįmanoma atitraukti nuo jo žvilgsnio.

Cissi

Šio tinklaraščio puslapiai pasižymi tuo, kad juose dominuoja pasteliniai atspalviai. Savo mažajai princesei Cissi renkasi žydros, rožinės, pilkos, persikų ir baltos spalvos drabužius.

Cissi

Be to, mažylė puikiai atrodo vilkėdama ir sportinius drabužius, ir stilingas sukneles iš lengvai krintančių medžiagų.
Ypatingo dėmesio šiame tinklaraštyje nusipelno mamos ir dukrelės „Family Look“ stilius. Nagi pažiūrėkite, kokios jos gražios!

Cissi

Be madingų drabužių, kuriuos „Instagram“ paskyroje demonstruoja aktyvi mama, interneto vartotojai turi galimybę grožėtis mažylės kambario interjeru ir pamatyti, kaip atrodo jos drabužių spinta.

Cissi

Trumpai tariant, šis tinklaraštis tikrai jus paskatins eksperimentuoti ir privers atnaujinti savo dukrelės rudens garderobą!Cissi

Cissi


Prekės kūdikiams ir vaikams, drabužiai… Vaikiški rūbai H&M 2017 H&M Pats populiariausias prekinis ženklas Vaikiški…

Itališki rūbai vaikams Noras vaikus rengti pačiais geriausiais noras yra suprantamas. Svarbiausia, kad…

Share.

Leave A Reply