Paauglių mada 2014

0

Paauglystės amžius pasižymi visų priimtų visuomenės normų ir tradicijų neigimu, nori išsiskirti iš minios, o tai negali neatsispindėti daiktuose, pasirinktuose šios drabužių kategorijos vartotojams.
Neįprastų spalvų sprendimų derinimas su pripažintomis mados tendencijomis – taip galima apibūdinti pirmaujančių paauglių mados gamintojų pasiūlymus. Nutrinti džinsai, išorinis nerūpestingumas, ir tuo pačiu metu daiktų praktiškumas pritraukia paauglių dėmesį.

Tommy Hilfiger siūlo įvairų paveikslėlių pasirinkimą tiek ant viršutinių drabužių, tiek ir ant kasdieninių drabužių: langeliai, ryškios detalės, daugybė lakoniškų aksesuarų – štai kas turi padaryti paauglio išvaizdą unikalią ir nepakartojamą. Įvairus kelnių ilgį ir plotį, suderintą su originaliais topais, spalvų ryškumą siūlo prekinis ženklas Juicy Couture jaunoms merginoms. Originalumas, nepanašumas į minią ir praktiškumas – tai pirmaujančios paauglių mados idėjos.Audinių natūralumas, ryškumas ir patogumas – štai svarbiausieji klausimai, kurių sprendimu užsiima dizaineriai, sukurdami naujas vaikiškų drabužių kolekcijas. Pirmaujančių vaikiško mados namų naujausi pasiūlymai – ne išimtis. Svarbiausia jiems – pozityvi vaiko nuotaika ir jo komfortas.Share.

Leave A Reply