Vaikiški rūbai Next

0
Next vaikams

Vaikiški Drabužiai Next

Apie prekinį ženklą

Įmonė Next specializuojasi gamindama aukščiausios kokybės rūbus, kuri gali pasigirti patrauklia išvaizda ir patikimumu. Šis prekinis ženklas atsirado 1982 metais Didžiosios Britanijos teritorijoje ir  per trumpą laiką sugebėjo tapti labai populiariu ir sėkmingu šalyje.  Jau 2000 metais Next buvo laikomas vienu iš žinomiausiu  stilingų ir ilgaamžiškų rūbų gamybai, kurie yra skirti įvairaus amžiaus vaikams.

Next vaikams

Vaikiški Drabužiai Next

Gaminių ypatybės ir privalumai

Geri tėvai visada mėgina  savo vaikams  suteikti tik kokybiškus ir geriausius daiktus, ši taisyklė  yra susijusi praktiškai su viskuo:pradedant nuo maisto produktų ir baigiant rūbais. Didžiosios Britanijos prekinio ženklo Next produkcija yra idealus pasirinkimas kiekvienam vaikui. Stilinga  išvaizda ir patogumas įmonės gaminius paverčia idealiais kiekvienam vaikui.

Next vaikams

Vaikiški Drabužiai NextTarp išskirtinių Next aprangos privalumų, kurie juos išskiria iš konkurentų galima paminėti šiuos:

  • Kokybiškas pasiuvimas ir kruopštūs audiniai. Kai vyksta įmonės Next gamybos procesas yar naudojama tik naujausia siuvimo technika, todėl rūbai gali pasigirti idealia forma ir struktūra.
  • Didelis modelių ir spalvinių variantų pasirinkimas vaikams skirtos aprangos, todėl kiekvienam vaikui gali būti pasirenkamas optimalus variantas;
  • Praktiškumas ir universalumas.   Net po daugybės skalbimų Next modeliai nepraranda savo patrauklumo, spalvos, bei tos išvaizdos, kuri buvo juos perkant.
  • Tvirti ir minkšti rūbai.  Gamybos metu naudojamos kvėpuojančios, lengvos ir kokybiškos medžiagos, kurios užtikrina ilgalaikį ir  patogų daiktų dėvėjimą;
  • Saugumas.  Next įmonė labai daug dėmesio skiria savo aprangos saugumui, todėl naudojamos tik natūralios ir labai kokybiškos medžiagos.
Next vaikams

Vaikiški Drabužiai Next

Pagrindinis išskirtinis rūbų bruožas šios Didžiosios Britanijos įmonės yra kokybiškos siūlės.  Jos taip profesionaliai padarytos, kad kai kurie garderobo daiktai gali būti dėvimi  be jokios žalos gaminiui. Dar  vienas puikus variantas yra ypatingų audinių naudojimas, kurie yra žinomi  savo orui patraukliomis savybėmis, bei saugių dažiklių egzistavimu, kurie neleidžia atsirasti odos sudirgimams ir alergijai. Next produkcija gali pasigirti ne tik patogumu ir pasižymi psichologiniu efektu.  Stilingų aksesuarų naudojimas vaikui įskiepija savą stilių, kurio daugelis vaikų dar nejaučia.

Kolekcijos apžvalga

Next vaikams

Vaikiški Drabužiai Next

Išskirtiniai įmonės Next bruožai  tai yra plati prekių linija, o tai leidžia surasti vieną iš tinkamiausių variantų kiekvienam vaikui.  Berniukų aprangos kolekcija yra sudaryta  iš daugybės garderobo detalių.  Viena iš populiariausių yra  San Fran kolekcija. Stilingi džemperiai, striukės, bateliai su lipdukais arba dirželiais ir  stilingi  indigo spalvos džinsai.  Gaminant megztinius yra naudojama 100% medvilnė – natūrali medžiaga, kuri nesukelia alergijos ir užtikrina patogų rūbų dėvėjimą.  Kai yra gaminami batai yra naudojama oda  ir tekstilė viršutinės dalies apdailai.

Next vaikams

Vaikiški Drabužiai Next

Vidpadžiai taip pat yra gaminami iš tekstilinės medžiagos. Next džinsai berniukams išsiskiria ypatingu tvirtumu, kuri pasiekiama medvilnės ir poliesterio kombinacija. Mergaitėms skirta kolekcija taip pat gali pasiūlyti labai daug garderobui skirtų daiktų.  Viena iš žinomiausių ir populiariausių yra kolekcija House of Flowers, kurią sudaro džinsai, striukės, stilingos suknelės ir bateliai.  Gaminant striukes naudojama medvilnė, o pamušalo vaidmenį atlieka poliesteris. Vasarinės maikutės su gėlytėmis užtikrina labai auštą patogumo lygį, kadangi turi puikų medvilnės ir elastano derinį. Džinsus  galima pasirinkti tiek suplyšusius, tiek ir standartinius arba susiaurintus.

Next vaikams

Vaikiški Drabužiai Next

Atskiro dėmesio nusipelnė Baby kolekcija, kurią sudaro stilingi naujagimiams skirti aksesuarai. Patogios pižamos, kai gamyboje naudojamos tik  natūralios medžiagos, kurios vaikui suteikia galimybę mėgautis miegu. Next siūlo gaminius su įvairiais užrašais ir piešiniais, kurie pakelia nuotaiką vaikui ir jo tėvams.

Next vaikams

Vaikiški Drabužiai Next

Darželiui galima įsigyti rūbus iš ypatingos kolekcijos. Pavyzdžiui, mergaitėms yra siūloma madinga linija  Secret Jungle, kuri turi labai daug įdomių modelių.  Džinsiniai sijonai, stilingi megztiniai, maža avalynė ir įvairūs aksesuarai, pavyzdžiui, drugeliai jūsų mergaitei suteiks galimybę tapti tikra princese.

Next vaikams

Vaikiški Drabužiai Next

Berniukams puikiu pasirinkimu gali tapti rūbai iš kolekcijos Dreamer, kuri yra rudos arba geltonos spalvinės gamos. Madinga linija yra sudaryta iš  stilingų marškinių, šortų, džinsų ir kedų.  Šaltam orui jums puikiai tiks įdomūs kardiganai ir džemperiai.

Jei atėjo jūsų vaiko gimtadienis arba bus organizuojama kokia nors šventė, tokiu atveju reikia atkreipti dėmesį į aprangą iš kategorijos,, Laisvalaikiui“. Tai stilingi ir gražūs  kostiumai, kurie suteikia galimybę sukurti dalykinį ir šventišką jūsų vaiko įvaizdį.  Kostiumai turi labai didelę spalvinę įvairovę.

Next vaikams

Vaikiški Drabužiai Next

Dydžių lentelė

Įmonės Next  dydžių lentelė yra pakankamai plati,, pradedant nuo 6 mėnesių amžiaus iki 16 metų.

Next vaikams

Vaikiški Drabužiai Next

Kiek kainuoja

Firminiai rūbai negali kainuoti pigiai it rūbai iš Next kolekcijos nėra jokia išimtis. Tačiau aukšta kaina yra pilnai kompensuojama patikimumu, stilinga išvaizda ir  gaminių ilgaamžiškumu.  Vaikų striukes arba pižamas, 1 – 2 metų amžiaus vaikams galima nupirkti už 50 – 100 dolerių, o rūbai paaugliams kainuos 1520 – 180 dolerių.  Vaikams iki 12 metų skirti džinsai tėvams kainuos 70 – 80 dolerių, o tai pakankamai demokratiška kaina firminiams rūbams.

Next vaikams

Vaikiški Drabužiai Next

Kaip atskirti originalą

Daugelis tėvų pasirenka vaikams prekinio ženklo Next rūbus, tačiau jie nežino, kaip reikėtų atskirti originalą nuo klastotės ir netapti sukčių auka. Be to, kai kurie mano, kad  firminiai rūbai niekuo nesiskiria iš kitų, todėl neverta  daug mokėti. Iš tiesų, skirtumų yra, ir jie labai dideli.

Next vaikams

Vaikiški Drabužiai Next
Visų pirma, jei jūs nusprendėte savo vaikui nupirkti  garderobo daiktus iš Next kolekcijos tokiu atveju reikia atidžiai išanalizuoti produkciją, kuri pateikta internetinėje svetainėje. Labai daug dėmesio reikia atkreipti  į modelius, kadangi daugelis Kinijos įmonių tiksliai nekopijuoja gaminių, o tiesiog naudoja prekinio ženklo pavadinimą.  Tokiu būdu jums gali būti pasiūlyti tokių modelių megztiniai arba striukės, kurių niekada neturėjo originali Next įmonė.

Next vaikams

Vaikiški Drabužiai Next

Oficialioje svetainėje taip pat galima rasti informaciją apie tai kur būtent galima įsigyti originalius Next rūbus jūsų šalyje.  Įmonės dizaineriai geriau parduoda savo gaminius tik žinomose butikuose ir specializuotose vaikiškų rūbų parduotuvėse. Next rūbai yra skirstomi į kelias kategorijas, kurios turi būti oficialiuose parduotuvėse:

  • Aukštos mados kategorijos. Čia galima įtraukti  vaikams skirtus rūbus, kurie yra  demonstruojami  mados šou ir gali pasigirti dideliu populiarumu. Labai dažnai tokie rūbai yra parduodami tik keliais egzemplioriais;
  • Kategorija pardavimui butikuose.

Gaminant tokius rūbus yra naudojami tik labai kokybiški audiniai, kurie gali vaikui užtikrinti patogumą. Juose negalima pamatyti jokių išlindusių siūlų, nelygių siūlių ir kitų defektų. Jei jie yra tokiu atveju 100% galima tvirtinti, kad tai yra klastotė;

  • Masinių pardavimų kategorija.  Išskirtiniai tokių Next rūbų bruožai yra sudaryti iš to, kad juos gaminant nėra naudojamas rankų darbas. Tačiau gaminiai vis tiek galės pasigirti aukšta kokybe ir stilinga išvaizda ir tuo pačiu neturi jokių defektų.
Next vaikams

Vaikiški Drabužiai Next

Klastotės gali kainuoti labai brangiai, o štai firminiai Next negali kainuoti pigiai. Jei jūs pamatysite gaminius, kurie kainuoja pigiai, tokiu atveju tai yra ženklas.  Be jokių abejonių įmonė organizuoja akcijas ir stengiasi senos kolekcijos rūbus parduoti su nuolaidomis, tačiau kaina  bus didesnė, nei įprastų rūbų.

Nepamirškite atkreipti dėmesio į medžiagą, kurią naudojant buvo gaminami rūbai. Tai turi būti labai brangios medžiagos.  Be to, nereikia būti ekspertu, kad būtų įvertinta gaminio kokybė – reikia tik paliesti rūbus ir jūs suprasite, kad tai originalas ir jų kokybė puiki. Jei vaikams skirti rūbai atrodo vertingai, ir siūlės, bei siūlai idealiai lygūs, tokiu atveju gaminį verta pirkti.

Next vaikams

Vaikiški Drabužiai Next

Atsiliepimai

Vaikams skirti rūbai Next yra vieni iš populiariausių rinkoje. Jei tikėsite atsiliepimais tai yra vieni iš patogiausių rūbų skirti vaikams. Daugelis tėvų pastebi, kad jie nepraranda išvaizdos net po kelių skalbimų. Be to, rūbų populiarumas yra užtikrinamas, kadangi naudojamos kokybiškos medžiagos, kurios naudojamos gamybos metu. Todėl vaikas dėvėdamas tokius rūbus nejaus jokio nepatogumo. Tėvai kurie perka žieminius rūbus vaikams iš vieno gamintojo yra patenkinti siuvimo kokybe ir pasiuvimu. Jų teigimu su tokiais rūbais vaikams nešalta net, kai lauke labai šalta. Stilingas ir unikalus dizainas, rūbus malonu liesti, ilgaamžiškumas išskiria įmonę iš kitų įmonių.  Kiekvienas vaikas gali būti madingas su Next rūbais ir aksesuarais.

Next vaikams

Vaikiški Drabužiai Next


Share.

Leave A Reply