Naujos vaikiškos kolekcijos 2014

0

Visa dizainerių fantazijos paletė, patys šmaikščiausi paveikslėliai ir ryškūs aksesuarai surinkti naujoje sezono kolekcijoje.

Monnalisa

Gaultier Monnalisa
Monnalisa

Parodoje Pitti Bimbo Florencijoje vaikiškų drabužių prekinis ženklas Monnalisa pristatė tris linijas: Babe mažyliams, Bimba mergaitėms iki 12 metų ir Chic jaunoms puošeivoms. Pirmoji – miela, pastelinių atspalvių; antroji – stilinga, su geometriniais ornamentais; trečioji – glamūrinė, suknelės išsiūvinėtos karoliukais. Tačiau visi amžiai liko paklusnūs meilei koketiškiems žirneliams ir pasakų personažams – fėjai Din – Din ir triūšytei Lola Bunny.

Gaultier Junior

Gaultier Junior Mada Vaikams
Gaultier Junior

Išdykęs Jean – Paul Gautieer braižas, vaikiškos kolekcijos Gaultier Junior kūrėjas, pastebimas ir atpažįstamas. Baltai – mėlyna (na žinoma!) juostelės puošia puošnius sijonus ir švarkų pamušalus, denimas tik apsimeta denimu, iš tikrųjų atsidūręs ant sportinių marškinėlių kaip paveikslėlis, kombinezonų ir princesių suknelių, o vaivorykštės akvarelė duoda pamoką abstrakčiai audinio tapybai. Kūrybingiems vaikams tikrai patiks!

Kenzo Kids

Kenzo Kids Mada Vaikams
Kenzo Kids

Kenzo dizaineriai Karolis Lim ir Humberto prisipažįsta, kad viduje vis dar išlieka vaikais, todėl jų kolekcija pripildyta vaikiškos fantazijos pavyzdžiais. Beje, ryškios spalvos ir atpažįstami animalistiniai paveiksliukai netrukdo praktiškumui: Visi marškiniai, sportiniai marškinėliai, megztiniai ir džinsai tiks kiekvienai dienai.

Moschino Kids

Moschino Kids Mada Vaikams
Moschino Kids

Dar vienas Pitti Bimbo dalyvis, Moschino Namai, visada žiūri į drabužius su humoru – ir vaikiška linija yra ne išimtis. Kolekcijos pagrindas – paveikslėliai ir piešiniai: mergaitės tai širdelės, pervertos su strėlėmis, berniukams – pacifistinio ženklo temos variacijos. Nebuvo apseita ir be tradicinio siurrealizmo – tai pastebima paveikslėliuose – aplikacijose, pasiruošusių nušokti nuo drabužių, ir juokingi užrašais.

Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger Mada Vaikams
Tommy Hilfiger

Savo vaikiškoje kolekcijoje, prekinis ženklas vėl kviečia į kelionę po Kaliforniją – nuo Los Andželo iki Silicio slėnio. Ką pasiimti su savimi? Žinoma, amerikiečių klasiką! Bohemiškos suknelės su gėlytėmis, kurias nešioja San Franciske, ryškiai – rožiniai ,,Senojo Holivudo“ stiliaus topai su nėriniais ir sportiniai marškinėliai su Palm Springso miesto nuotraukų paveikslėliais.

Ralph Lauren Kids

Tommy Hilfiger Mada Vaikams
Ralph Lauren Kids

Šeimoje laukiamos vestuvės arba kitas svarbus įvykis? Klausimas, kuo apsirengti jaunoms panelėms ir ponaičiams per iškilmes, išspręstas! Vaikiškoje kolekcijoje Ralph Lauren drabužiai berniukams išlaikytas amerikiečių mokyklų stilius arba ,,preppy“: bliuzonai, kostiumai su plonomis juostelėmis, kaklaraiščiai ir skrybėlės – canotier. O mergaitėms patiks aristokratiškos suknelės su gėlėmis ir siuvinėjimais arbatos ceremonijai.

Missoni KIDS

Missoni KIDS Mada Vaikams
Missoni KIDS

Dėka pastelinių atspalvių, Missoni Kids kolekcija gavosi labai švelni ir, be abejo, tapo viena iš romantiškiausių Pitti Bimbo parodoje. O taip pat ir pati skaniausia: suknelių, topų ir palaidinių spalvas – įkvėpė šerbetų ir kitų mylimų skanumynų atspalviai. Pavyzdžiui, balta ant suknelių – kuo jums ne plakta grietinėlė? O pistacijų ir braškių raštai?

Paul Smith

Paul Smith Mada Vaikams
Paul Smith

Paul Smith pavasario – vasaros vaikiška kolekcija skirta patiems mažiausiems didelių miestų gyventojams. Kašmyro kardiganai, džinsiniai kostiumai ir mielos suknelės su apykaklėmis – likusioms dienoms, kurias teks praleisti mokykloje. O labiau atsipalaidavę deriniai – pavyzdžiui, sportiniai marškinėliai su činosais – nuteikia svajoti apie atostogas.

Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana Mada Vaikams
Dolce & Gabbana

Vaikiškoje Dolce & Gabbana kolekcijoje lengvai sutelpa suaugusiųjų motyvai: antikiniai simboliai ant suknelių, graikų dievai ir vaizdingi griuvėsiai ant sportinių marškinėlių. Bet žaismingų siluetų dėka, daiktai atrodo mieli ir betarpiški – net ir formalioms suknelėms su juodais nėriniais dizaineriai suteikia rankoves – žibintus ir plazdenančiais sijonais.

Dirk Bikkembergs

Dirk Bikkembergs Mada Vaikams
Dirk Bikkembergs

Siekdami sudominti vaiką sportu, galima pradėti nuo formos – kolekcija vaikams ir paaugliams Dirk Bikkembergs bus šiame reikale geriausia pagalbininkė. Megztiniai, sportinės kelnės iš medvilnės su flisu arba bomberiai – čia yra viskas kas būtina sportui! Nešioti šiuo drabužius ne sporto salėje taip pat lengva: ryškios spalvos ir užrašai paverčia juos į madingus gatvės drabužius.

Pepe Jeans Junior

Pepe Jeans Junior Mada Vaikams
Pepe Jeans Junior

Susipažinti su šiuolaikiniu menu reikia nuo pat vaikystės – taip nusprendė prekinis ženklas Pepe Jeans London ir sukūrė vaikišką kolekciją, kuri yra skirta Andy Warhol tapybai. Ant plačių sportinių marškinėlių pavaizduoti klasikiniai pop meno hitai: Merilyn Monroe – mergaitėms, банка супа Campbell’s sriubos skardinė ir Elvis Presley – berniukams. Tačiau kolekcijoje yra ir daug neutralesnių daiktų – sportiniai marškinėliai su amerikiečių sportinio stiliaus forma, suknelės su etniniais motyvais ir nepakeičiamieji džinsai.

Burberry Kids

Burberry Kids Mada Vaikams
Burberry Kids

Vaikiška Burberry kolekcija – tai geriausi prekinio ženklo kūriniai, surinkti per visą jo gyvavimo istoriją. Pirmoje vietoje yra apsiaustai, dygsniuoti kardiganai ir pavasarinės striukės – aviatoriai – jeigu jūs nusprendėte įsigyti britų klasiką savo vaikui, pradėkite geriau nuo jų. Ne mažiau svarbus yra daiktai su legendiniais smėliniais – juodais langeliais. O yra ir eksperimentų- rožinės suknelės, palaidinės su leopardiniais piešiniais ir dryžuoti komplektai patiems mažiausiems.


Dsquared2

Dsquared2 Mada Vaikams
Dsquared2

Savo pirmąją vaikišką kolekciją duetas Dsquared2 su užmoju pristatė Pitti Bimbo: dizaineriai įkūrė tikrą sodą, kuriame žaidė mažieji modeliai. Drabužiai buvo panašūs į prekinio ženklo suaugusiųjų liniją – tačiau ne tiesiogiai , o greičiau pagal esmę: daiktai pagaminti tokiu pat nerūpestingu ir žaismingu stiliumi. Patys gi Dean ir Dan Caton prisipažįsta, kad kolekciją kūrė savo užaugusių klientų vaikams.

Miss Blumarine

Miss Blumarine Mada Vaikams
Miss Blumarine

Anna Molonari. Miss Blumarine dizainerė, savo vaikiškas kolekcijas daro ne mažiau romantiškas ir moteriškas už suaugusiųjų. Šį kartą jį siūlo mergaitėms pasvajoti apie pasakų pasaulį, kuriame princesės nešioja lengvas sukneles iš tiulio su akutėmis ir didelėmis gėlėmis. Tačiau kolekcijoje, pristatytoje Pitti Bimbo, yra vietos ir realybei – už ją atsako ryškūs, kasdieniniai daiktai poilsiui Havajuose.

Share.

Leave A Reply