Kaip madingai aprengti vaiką vasarą

0

Pagrindinės 2014 vasaros tendencijos atsispindi ir vaikiškose kolekcijose. Plaukai, papuošti stambiomis gėlėmis, nedidelės rankinės per petį, lengvos suknelės ir marškinėliai su raštais taip pat sėkmingi ir pas suaugusius, ir pas vaikus.

Mada mergaitėms

Mada mergaitėms
Mada mergaitėms

Drabužių tendencijos mažosioms madistėms pilnai pakartoja suaugusių kolekcijų kryptis: pūsti sijonai, lengvos suknelės, pasteliniai tonai ir marškinėliai su geometrinių formų, žvaigdždučių ir širdelių paveikslėliais. Ypač populiarus denimas, tiksliau, palengvintas jo variantas iš kvėpuojančio audinio. Dizaineriai siūlo nešioti džinsinius sijonus su stilingais marškinėliais su spalvota apdaila, kedais ir rankine per petį.

Mada berniukams

Mada berniukams
Mada berniukams


Berniukų mada šį sezoną siūlo naudoti įvairias grandinėles ir kniedes stilingo įvaizdžio užbaigimui. Patrumpinti džinsai, siauros kelnės ir laisvi šortai-pagrindinės mažųjų vyrų mados detalės.
Net patys mažiausi gali atrodyti labai stilingai.

Mada paaugliams

Šis nelengvas amžius garsus visų normų ir tendencijų neigimu, noru išsiskirti iš minios ir būti ypatingu. Pagrindinės paauglių mados idėjos-ryškumas, nepanašumas ir patogumas. Nutrinti džinsai, neįprasti spalviniai sprendimai, daugybė ryškių detalių ir aksesuarų-visa tai skirta padaryti paauglio įvaizdį nepakartojamu. Dizaineriai siūlo praktišką sprendimą-lengvas krintančias sukneles derinti su kedais ir žaismingais lankeliais iš gėlių.
Ryškūs aksesuarai-štai kas turi padaryti paauglio įvaizdį nepakartojamu.
Share.

Leave A Reply