Kaip aprengti sūnų stilingai

0

Mados ir stiliaus samprata prasideda vaikystėje. Todėl, jei norite pamatyti savo sūnų stilingai apsirengusį, tai pradėti reikia jau dabar. Taigi, ką siūlo moderni mada šiais metais berniukams? Kaip pasirinkti sportinius batus ar madingus marškinėlius.
Spalvų gama

Šiemet mada pirmenybę teikia ryškių spalvų drabužiams ir neįprastiems atspalviams. Kadangi berniukas turi atrodyti stilingas, labai svarbu ne persistengti su spalvomis.

Aprengti sūnų stilingai


Madingiausiomis šio sezono spalvomis gali būti laikoma: nepakeičiama mėlyna, žalia, geltona ir žydra spalvos. Žaliai spalvai ir visiems jos atspalviams dabar suteikta ypatinga garbė. Galite pasirinkti atspalvį, kuris yra Jums artimesnis: salotinė, žolės arba pistacijų. Viskas priklauso nuo jūsų pačių vaizduotės. Bet tikrai neverta per prievartą pirkti vaikams dalykų, kurie jiems nepatinka. Tai gali sukelti nepasitenkinimą drabužių pasirinkimo procesui.

Venkite sunkių juodos, violetinės ir rudos spalvų. Taip pat nemadingos rūgščios spalvos. Kalbant apie likusias spalvas – neribokite savo vaizduotės, kad jūsų sūnus atrodytų stilingas.

Viršutiniai drabužiai

Viršutiniai drabužiai

Spalvos ir raštai gali būti patys keisčiausi. Kuo neįprastesni – tuo geriau. Dideli, keisti piešiniai ant džinsų ir spalvingi spaudiniai ant marškinėlių – viskas atrodys stilingai. Žinoma, geriau iškarto paaiškinti berniukui, kad jei jo pakankamai ryškūs džinsai su piešiniu, tada jis turėtų vilkėti vienos spalvos marškinėlius, kad neatrodytų kaip papūga.

Jei jūsų vaikas yra vyresnis ir turi norą išreikšti save – pasiūlykite jam pasidaryti marškinėlius savo rankomis. Specialiais dažais galima išdažyti juos taip, kaip norėsite, bet kokiomis dėmėmis. Bet kuriuo atveju jie atrodys originaliai ir leis jam išsiskirti iš bendraamžių minios.

Sezoniniai batai


Sezoniniai batai


Į pavasario ir vasaros sezoną šiemet į madą vėl atėjo sportbačiai ir kedai. Tai ypač naudinga berniukų mamoms, nes patogesnio apavo savo padaužai nesugalvosi. Kaip pasirinkti sportinius batelius? Tai labai paprasta. Sportbačiai gali būti įvairių stilių ir spalvų – nuo kasdieniškų iki gražių dizainerinių. Čia geriau teikti pirmenybę tamsiems atspalviams, dėl natūralių priežasčių.

Kas liečia klasikinius batus – nebijokite eksperimentuoti. Madingi griežti batai, su ryškiais intarpais, įgudusiai suderinti su viršutiniais drabužiais gali pabrėžti gerą skonį, labiau nei aksesuarai.

Galvos apdangalai

Galvos apdangalai

Kalbant apie berniukų kepures, ten visada pirmenybė teikiama paprastoms patogioms kepurėms su snapeliu.

Šį sezoną yra neribotos eksperimentų galimybės su vaikiškais drabužiais, kad Jūsų vaikas nuo pat mažens žinotų, kad išlydima pagal protą, bet yra, kaip yra, sutinkama pagal išvaizdą.

Share.

Leave A Reply