Itališki rūbai vaikams

0

Noras vaikus rengti pačiais geriausiais noras yra suprantamas. Svarbiausia, kad rūbai būtų kokybiški ir neprarastu spalvos juos dėvint arba skalbiant. Tokiomis savybėmis gali pasigirti itališki rūbai vaikams.
Itališki rūbai vaikams

Italai pasižymi ypatinga meile vaikams ir mėgsta puošti ne tik savo, tačiau ir svetimus vaikus. Vien ko vertas leidinys Vogue bambini, kuris yra skirtas vaikų rūbams ir avalynei.

Itališki rūbai vaikams

Itališkų rūbų prekiniai ženklai yra skirstomi į 4 kategorijas:

 • Aukštoji mada.Tai yra speciali rūbų kategorija, kuri yra skirta šventėms ir išeigai.  Tokie daiktai perkami tokių žmonių, kurie turi savo vaikus rengti pačiais geriausiais rūbais. Įprasti šliaužtinukai, smėlynukai tai per didelė prabanga.  Žinomų politikų, žvaigždžių vaikus nuo pat gimimo yra priimta rengti brangiais, firminiais rūbais. Pradedant nuo gimdymo namų, ,,auksinius vaikus“ rengia Burberry, Ralph Lauren mados namų rūbais. Juk žinomi žmonės mėgsta į renginius eiti kartu su mažaisiais princais ir princesėmis, bei į socialinius tinklus kelia šimtus nuotraukų. Tokiu būdu instagramo dėka Kim Kardašian visas pasaulis žino kuo yra rengiama jos trejų metų dukra. Šiai kategorijai yra priskiriami šie prekiniai ženklai: Giorgio Armani; Dolce & Gabbana; United Color of Benetton; Massimo Rebecchi ir kita.
 • Itališki rūbai vaikams
 • Vidutinė – aukštoji rūbų kategorija. Į šią kategoriją yra priskiriami  tie daiktai, kurie iš principo gali būti tinkami ir paprastam žmogui. Tokią aprangą vaikams įprastai perka apsilankymams svečiuose arba restoranuose, teatruose arba į kino premjerą.  Be jokių abejonių šiai kategorijai yra priskiriami laisvalaikio rūbai, kadangi jie yra tinkami ne tik kasdieniam gyvenimui, tiek ir išeigai.  Tai yra puikus stilius, todėl jis yra patogus ir vaikas jausis pakankamai patogiai, o tai yra pakankamai svarbus faktorius, kai yra pasirenkami vaikiški daiktai.  Tokių prekinių ženklų, kaip Petit Bateau il gufo diesel kainos ir kokybės santykis puikiai pateisina save.
Itališki rūbai vaikams
 • Itališkų rūbų tautiniai ženklai. Tokius daiktus sau gali leisti visi ir juos gali naudoti kasdieniniame gyvenime, kadangi šių rūbų kaina nėra aukšta. Ir jei jūsų vaikui patinka išsimaudyti baloje arba pasitrinti purvynuose, tokiu atveju šie rūbai yra skirti jums. Apsilankymams pas močiute arba į vaikų darželį  tokie daiktai yra tinkami geriausiai.  Itališki rūbai vaikams

  Dar vienas tokios aprangos privalumas yra tas, kad ji gali būti derinama su brangių prekinių ženklų rūbais, kurie bus tinkami  išėjimui į šventę. Ši itališkos mados rūšis skiriasi savo ryškumu ir gali išreikšti jūsų vaiko vidinį pasaulį. Reikėtų pasakyti, kad  dizaineriai siūlo  blankias spalvas, kai yra gaminami rūbai.  Kai yra kalbama apie kokybę tokių prekinių ženklų rūbai yra geriausios kokybės ženklas, tačiau vaikai greitai auga, kai vaiko rūbas praras savo spalvą jis galės keliauti  kaip apranga į sodą.

 • Itališki rūbai vaikams
 • Itališki nefirminiai rūbai. Ši kategorija tinka žmonėms, kurie pasirenka rūbus atsižvelgdami į savo finansines galimybes. Nežiūrint į tai jūsų vaiko garderobas gali tapti nepakartojamu. Svarbiausia daiktus pasirinkti su meile. Taip pat šiai rūbų kategorijai yra priskiriama rankų darbo apranga, kuri įgauna vis daugiau populiarumo Italijoje. Kadangi daugelis jaunesnių moterų nei 50 metų nemoka siūti ir megzti šio darbo imasi mados namai, kurie savo pirkėjams gali pateikti tokius rūbus, kuriuos geriausiais būdais gamina meistrai naudojant pačius brangiausius audinius. Šie daiktai bus ne tik išskirtiniai, tačiau ir labai brangūs.

Itališki drabužiai ir rūbai vaikams

Itališki rūbai vaikams

Pasirinkimo ypatybės

Kai yra pasirenkami vaikams skirti itališki rūbai labai svarbu nepamiršti apie tai, kad  įvairiose pasaulio šalyse yra skirtingos dydžių lentelės, todėl yra pateiktos lentelės atsižvelgiant ūgį ir jūsų vaiko amžių.
Itališki rūbai vaikams

Taigi pamėginkime atskirai aptarti skirtingus itališkus vaikiškų rūbų prekinius ženklus

 • Vienas iš populiariausių itališkų prekinių ženklų – Chicco, kuris buvo sukurtas 1958 metais. Pavadinamas tariamas ,,Kiko“ ir išvertus iš italų kalbos reiškia ,,žirnelis“ tokiu būdu prekinio ženklo kūrėjas ir jo žmona vaikystėje vadino savo pirmagimį.
Itališki rūbai vaikams
 • Ne ką mažiau populiarus jau 50 metų išlieka itališkas prekinis ženklas Brums. Jis atsirado, kadangi italų vaikams buvo reikalingi kokybiški rūbai. Šis prekinis ženklas leidžia vaiką lydėti kiekvieną dieną. Tai patogūs rūbai vaikams, kurie yra kuriami įvertinant vaikų individualumą ir laisvę.
 • Tokia itališka įmonė, kaip Monnalisa atsirado dar visai nesenai, nežiūrint į tai, kad prekinis ženklas buvo sukurtas jau 1968 metais. Pradžioje šie mados namai gamino rūbus mergaitėms nuo 3 iki 16 metų. Vėliau atsirado linija berniukas. Šis prekinis ženklas gali pasigirti ypatinga kokybe ir populiarumu tarp moterų, kurios nori savo dukras paversti princesėmis.
 • Itališki rūbai vaikams


 • DKNY – prekinis ženklas populiarus visame pasaulyje, kai yra kalbama apie aukštąją madą. Šie mados namai gamina rūbus vaikams nuo 6 metų.  Ir nors rūbai yra vaikiški, tačiau jų išskirtinis bruožas, kad jie gaminami suaugusių stiliumi. O tai yra būdinga aukštosios mados rūbams.
 • Itališki rūbai vaikams
 • Fiat – 500 – taip pat itališkas prekinis ženklas, kuris yra populiarus visame pasaulyje. Jo vizitinė kortelė yra  ryškumas, todėl visi daiktai spalvoti, turi labai daug ryškių raštų, o tai gali pabrėžti vaiko individualumą.
Itališki rūbai vaikams


 • Jis užkariavo milijono žmonių širdis visame pasaulyje savo kokybės ir kainos dėka. Šių mados namų rūbus labai paprasta atpažinti, kadangi jie gaminamai labai populiariu, kasdieniniu stiliumi.
Itališki rūbai vaikams

Taigi jei jums patinka puošti savo vaikus labai madingais rūbais, tokiu atveju  itališki rūbai jums pats tinkamiausias pasirinkimas. Tarp jų galima surasti labai brangius liukso klasės rūbus skirtus šventėme, tiek ir kasdieninius daiktus. Labai svarbu, kad jūsų vaikas nebus nepastebėtas ir visada jausis patogiai. O svarbiausia tėvams, kurie seka mados tendencijas labai svarbu išvystyti jų stiliaus pojūtį, todėl  itališki rūbai yra tokie populiarūs visame pasaulyje.


Share.

Leave A Reply