Kaip aprengti sūnų stilingai

Mados ir stiliaus samprata prasideda vaikystėje. Todėl, jei norite pamatyti savo sūnų stilingai apsirengusį, tai pradėti reikia jau dabar. Taigi, ką siūlo moderni mada šiais metais berniukams? Kaip pasirinkti sportinius batus ar madingus marškinėlius.
Spalvų gama

Šiemet mada pirmenybę teikia ryškių spalvų drabužiams ir neįprastiems atspalviams. Kadangi berniukas turi atrodyti stilingas, labai svarbu ne persistengti su spalvomis.

Aprengti sūnų stilingai


Madingiausiomis šio sezono spalvomis gali būti laikoma: nepakeičiama mėlyna, žalia, geltona ir žydra spalvos. Žaliai spalvai ir visiems jos atspalviams dabar suteikta ypatinga garbė. Galite pasirinkti atspalvį, kuris yra Jums artimesnis: salotinė, žolės arba pistacijų. Viskas priklauso nuo jūsų pačių vaizduotės. Bet tikrai neverta per prievartą pirkti vaikams dalykų, kurie jiems nepatinka. Tai gali sukelti nepasitenkinimą drabužių pasirinkimo procesui.

Venkite sunkių juodos, violetinės ir rudos spalvų. Taip pat nemadingos rūgščios spalvos. Kalbant apie likusias spalvas – neribokite savo vaizduotės, kad jūsų sūnus atrodytų stilingas.

Viršutiniai drabužiai

Viršutiniai drabužiai

Spalvos ir raštai gali būti patys keisčiausi. Kuo neįprastesni – tuo geriau. Dideli, keisti piešiniai ant džinsų ir spalvingi spaudiniai ant marškinėlių – viskas atrodys stilingai. Žinoma, geriau iškarto paaiškinti berniukui, kad jei jo pakankamai ryškūs džinsai su piešiniu, tada jis turėtų vilkėti vienos spalvos marškinėlius, kad neatrodytų kaip papūga.

Jei jūsų vaikas yra vyresnis ir turi norą išreikšti save – pasiūlykite jam pasidaryti marškinėlius savo rankomis. Specialiais dažais galima išdažyti juos taip, kaip norėsite, bet kokiomis dėmėmis. Bet kuriuo atveju jie atrodys originaliai ir leis jam išsiskirti iš bendraamžių minios.

Sezoniniai batai


Sezoniniai batai


Į pavasario ir vasaros sezoną šiemet į madą vėl atėjo sportbačiai ir kedai. Tai ypač naudinga berniukų mamoms, nes patogesnio apavo savo padaužai nesugalvosi. Kaip pasirinkti sportinius batelius? Tai labai paprasta. Sportbačiai gali būti įvairių stilių ir spalvų – nuo kasdieniškų iki gražių dizainerinių. Čia geriau teikti pirmenybę tamsiems atspalviams, dėl natūralių priežasčių.

Kas liečia klasikinius batus – nebijokite eksperimentuoti. Madingi griežti batai, su ryškiais intarpais, įgudusiai suderinti su viršutiniais drabužiais gali pabrėžti gerą skonį, labiau nei aksesuarai.

Galvos apdangalai

Galvos apdangalai

Kalbant apie berniukų kepures, ten visada pirmenybė teikiama paprastoms patogioms kepurėms su snapeliu.

Šį sezoną yra neribotos eksperimentų galimybės su vaikiškais drabužiais, kad Jūsų vaikas nuo pat mažens žinotų, kad išlydima pagal protą, bet yra, kaip yra, sutinkama pagal išvaizdą.

2014 metų vaikiška mada berniukams

Nors mergaičių mamos turi daugiau galimybių madingai aprengti savo mažąją, nereikėtų manyti, kad vaikiška mada – tai tik gražios suknelės ir sijonėliai. Aprengę sūnų raštuotu megztiniu, velvetiniu paltu ir megztiniu su V formos iškirptės kaklu, tėvai turės stilingą džentelmeną. Berniukų mada šį sezoną siūlo naudoti įvairiausias grandinėles, kniedes, spaustukus ir netgi nėrinius užbaigiant stilingą išvaizdą. Nereikėtų pamiršti militaristinio stiliaus – šioje nevystančioje mados kryptyje berniukams. Kamufliažinio atspalvio daiktai, batai, karinio stiliaus, skarelės ir kepuraitės išlieka madinga tendencija visus ateinančius metus.


Pagrindinė mažųjų vyrukų drabužinės detalė yra kelnės ir įvairūs jų variantai. Dizaineriai siūlo paįvairinti kiekvieno stiliaus išvaizdą, panaudojant petnešas: medžiagines arba odines, atsainiai nukritusias nuo peties arba klasikinę – ant marškinių viršaus. Tačiau dabar vis labiau paplitusios netradicinės medžiagos petnešų gamybai: viskozė, sintetiniai pluoštai ir dirbtinis šilkas.

Kasdieniniai drabužiai berniukams, ypatingai mokyklinukams, įkvėpti suaugusiųjų kostiumais: siauros kelnės, patrumpinti švarkai, siauri kaklaraiščiai, visą tai siūlo prekiniai ženklai Tommy, Gapkids, Lauren.
Stilingi drabužiai 10 metų berniukams

Stilingi drabužiai 10 metų berniukamsVisi tėvai nori, kad jų vaikas atrodytų geriausiai.
Natūralu, kad išvaizda praktiškai atlieka svarbiausia to vaidmį.
Berniukams jų spinta yra ne ka mažiau svarbesnė, nei mergaitėms, todėl jiems irgi turėtų būti deramai skirtas dėmesis.

10 metų berniukų drabužiai turėtų būti patogus ir nevaržyti judesių – tai pagrindinis parametras.
Šiame amžiuje, berniukai yra labai judrus, jiems patinka bėgioti,
ir jei drabužiai juos suvaržys, žaidimas baigsis suplėšytais marškiniais, ar nepavykusių žaidimų.
Skaityti toliau

Kaip išrinkti berniukui kombinezoną

Kaip išrinkti berniukui kombinezonąPrieš ateinant nepalankiam orui, daugelis tėvų jau pasirūpino savo vaikų šiltais viršutiniais drabužiais.
Kad vaikas nesušaltų ir jam būtų patogu, prieš pasirenkant kombinezoną, reikėtų atkreipti dėmesį į keletą punktų.

1. Vaikams, kurie vis dar vežimėlije, pirmiausia būtina pasirinkti šiltą kailių voką.

Jis reikalingas tam, kad mažylį neperpustu ir nesušaltų nugara. Tokie vokai būna iš dirbtinio kailio ar avikailio.
Pastarasis, žinoma geriau, jis yra labiau šildantis, bet ir brangesnis. Jūs galite sugudrauti ir avikailį padėti ant vežimėlio dugno.
Atkreipkite dėmesį į pūkinius kombinezonus: jie yra lengvi, šilti ir ekologiški.
Alternatyva pūkiniams gali būti kombinezonai užpildyti sinteponų, tačiau kai kurie vaikai nuojo labai prakaituoja.
Skaityti toliau

Kaip madingai aprengti berniuką

Kaip madingai aprengti berniukąMama visada nori savo sūnui duoti viską, kas geriausia – nuo žaislų iki išsilavinimo.Tačiau gana dažnai jos pamiršta, kad berniukai taip pat kaip ir mergaitės, nori atrodyti gerai.
Siekdamos praktinių dalykų, mamos kartais pamiršta apie estetinę drabužių funkciją ir savo berniukus rengia į standartinę ir banalia aprangą.
Rengdami vaikus gražiai, mes juos mokome suprasti stilių, spalvas, mylėti save ir lavinam skonį.
Skaityti toliau