Bendros 2014 metų vaikiškos mados tendencijos

0

Ne paslaptis, kad vaikiška mada labai dažnai yra suaugusiųjų tendencijos atspindys. Mergaitės ir berniukai mėgsta mėgdžioti savo tėvus, tame tarpe ir drabužius. Vaikiška 2014 etų mada skiriasi dideliu siluetų ir maišytų stilių kiekiu. Kokios gi yra pagrindinės madingos vaikiškos mados tendencijos sekančiais metais?

Viskas apie kailius

Atėjusi žiema reikalauja iš tėvų įsigyti savo mažyliams drabužius iš natūralaus arba dirbtinio kailio: tai gali būti kepurės, beretės, movos, apykaklės, apsiuvas ant batų ir rankinių. Vienas iš ypatingai pageidaujamų daiktų drabužinėje bus kailinė liemenė, pagaminta tiek iš natūralių medžiagų, tiek ir iš dirbtinio kailio. Suderinus su teisingai parinkta avalyne ir tamprėmis arba džinsais, tokia apranga bus nepakeičiama 2014 metų pavasarį.

Rankdarbiai – dabar madoje

Megzti daiktai, įgavę nemažą populiarumą praėjusiame sezone, tęsia savo taškų rinkimą ir šią žiemą. Užsakydami savo vaikui megztinius, kardiganus arba džemperius, tėvai gali būti ramūs, kad jų vaikas – pats stilingiausias, nes kartu su rombais ir juostomis, mezgimas rankomis arba jo imitacija yra pirmaujanti sezono tendencija.

Džinsai – amžini!

Denimas laikui yra nepavaldus. Be to, tai universali medžiaga vaikiškiems drabužiams. Dėl vyraujančių mados namų tendencijų, dizaineriai sutelks savo dėmesį į detales: nėrinius, kristalus, kniedes ir raukinius. Taip pat, atgal į madą sugrįžta skinny džinsai ir džinsiniai sarafanai.

Spalvinga ir gražu

Vaikiškų drabužių atspalviai tiksliai atkartoja suaugusiųjų mados spalvas. Šiais metais garbingoje vietoje natūralūs atspalviai: pilka, plieninė, ruda ir juoda su balta. Tačiau ryškios spalvos, ypatingai raudonos atspalviai: koralinė, rožinė, oranžinė, fuksijos spalva ir violetinė nepraranda savo aktualumo.
Pagal paskutiniąją vaikiškos mados tendenciją, nebūtina vaiko rengti viena spalvos gama, kaip ankstesniaisiais sezonais. Vaikiškos mados dizaino specialistai pataria išskirti vieną ryškų daiktą ir kurti mažojo puošeivos drabužinę pagal šią detalę. Kontrastinės, drąsios spalvos suteiks stilingam vaikui ryškumo ir pasitikėjimo.

Paveikslėliai ir raštai


Drąsūs paveikslėliai taip pat vadovaus puotai ateinančiajame sezone. Lakoniški raštai, aplikacijos ir siuvinėjimai užpildys šventinės dvasia kasdieninius vaiko užsiėmimus. Juostos ir žirneliai pažada būti pagrindiniu sezono akcentu.

Kepurės, skrybėlės ir beretės…

Įvairių variantų kepuraitės, tiek berniukams, tiek ir mergaitėms stebina vaizduotę: megztos, su siuvinėjimais, aplikacijomis ir raštais.
Amerikiečių bendrovė SprirtHood sukūrė savo galvos apdarų liniją, kuri pabrėžia mažylių grožį ir jų ryšį su gamta. Animalistinės kepurės, pagamintos tiek iš dirbtinių, tiek ir iš natūralių medžiagų yra atramos taškas suteikiant viršutiniams drabužiams ir aksesuarams stilingą išvaizdą. Daugelis prekinių ženklų pasigavo šią idėją. Naujose Gap, Сarterэs , Ralph Lauren kolekcijose galima pamatyti panašius galvos apdangalus, pagamintus panaudojant gyvūnijos pasaulį.


Share.

Leave A Reply