2014 metų vaikiškos mados tendencijos ir akcentai mergaitėms

0

Jau niekam nėra paslaptis, kad vaikiškai madai stilistai ir dizaineriai skiria tiek pat dėmesio kiek ir suaugusiųjų. Mažųjų puošeivų dėmesiui kiekvieną sezoną pristatomi patys įvairiausi stiliai, fasonai ir spalvos. Šis sezonas pasižymi tuo, kad vaikiškos ir suaugusiųjų mada yra labai panašios.

Kai kurie dizaineriai pasiūlė vaikams tikslią suaugusiųjų drabužių kolekcijos kopiją. Tai suteikia galimybę vaikams turėti labai stilingą išvaizdą. Vaikiški drabužiai pasižymi romantiškumu, švelnumu, fantazija, dideliu praktiškumu ir patogumu. Todėl, kad drabužiai vaikams sukurti, visų pirmiausia, ne tuo tikslu, kad išeiti pasirodyti, o linksmybėms, bendravimui su bendraamžiais, visokiems įmanomiems žaidimams.

2014 mados tendencijo akcentai mergaitėms

Pagrindinė 2014 metų madingo apsekto tendencija pagal dizainerių nuotaiką yra medžiagos pasirinkimas. Dabar pirmenybė teikiama natūraliems, praktiškiems audiniams. Naujajame sezone modeliuotojai lepina mažuosius puošeivas pačiomis įvairiausiomis mados kryptimis: čia jums ir klasika, retro, kanti ir net casual. Madinga bus įvairūs spalviniai sprendimai, kurie sugeba pabrėžti vaikų spontaniškumą ir nerūpestingumą.

Mados tendencijos mažajai princesei

2014 mados tendencijo akcentai mergaitėms

Puošnūs viršutiniai drabužiai sugeba paversti mergaitę į tikrąją princesę. Mažosios panelės bus maloniai nustebintos ponču ir stambaus mezgimo skraiste, kuri turi originalią stambių kasų apdailą. Taip pat populiarumą įgyja trench paltukai, kurių talija yra pažeminta ir A – silueto paltai. Jeigu oras bus lietingas, mažoji puošeiva gali užsimesti pončą, kuris pagamintas iš neperšlampamos medžiagos, arba apsivilkti gražią ir patogiai priglundančią šiltą striukę.

Drabužiai, kuriuos vaikas apsivilks per šventes, turi būti atrodyti šventiškai ir linksmai. Mergaičių suknelės gali būti papuoštos raukiniais, aksomu, aplikacijomis ir siuvinėjimu. Pačių mažiausiųjų drabužėlių apdaila karoliukais, akutėmis ir blizgučiais yra atlieka labai atsargiai, juk vaikai gali nuo nutraukti juos ir atsitiktinai praryti.

2014 madingi viršutiniai drabužiai

2014 mados tendencijo akcentai mergaitėms

Šio sezono populiariausi viršutiniai drabužiai vaikams – vis tie patys šilti pūkiniai paltai ir striukės, kurios išsiskiria savo praktiškumu. Taip pat dizaineriai pasiūlė didžiulį vaikiškų paltų pasirinkimą, kurių tarpe trench paltai, elegantiškas paltas su paaukštinta talija, skraistės, daflkotai. Mergaitės – paauglės puikiai atrodys su dvieiliu paltu, kuris turi dvi dideles uždedamas kišenes ir puošnų diržą, o taip pat su modeliais, kurie turi A – formos stilių.

Kelnės puikiai žiūrėsis su patrumpintomis sportinėmis striukėmis kartu su šaliku arba gobtuvu. Populiarios šį sezoną bus odinės striukės, kurios gali būti tiek berniukų, tiek ir mergaičių drabužinėje. Skirsis tik spalva, kuri turi būti juoda, jeigu kalba eina apie berniukišką striukę, arba pati įvairiausia, jeigu tai striukė skirta mergaitei.

2014 mados tendencijo akcentai mergaitėms


Vis dar yra madingas kailis,. Juk tai ne tik papuošimas, bet ir būtinumas mūsų atšiaurioms oro sąlygoms. Dizaineriai pasiūlė vaikams įvairius kailinukus, įvairiausias kailines kepures, kailiniai kutai ant kumštinių pirštinių, ant striukių gobtuvų ir liemenių, o taip pat ant batų.

Paskutinis naujojo sezono mados šauksmas yra rankų mezgimo trikotažiniai gaminiai. Tai gali būti kardiganai, džemperiai, tunikos arba megztiniai. Jų įvairovė susideda iš ilgio ir fasono, tačiau bendru bruožu išlieka atspalvių ryškumas, stambus raštas, žakardinis raštas, pumpurėlių ir kasyčių būvimas. Daugelis daiktų yra pagaminti iš boucle siūlų ir papuošti Swarovski akutėmis ir blizgučiais.

2014 mados tendencijo akcentai mergaitėms

Madingi spalviniai sprendimai


Vaikiškų drabužių atspalviuose pastebima užuomina suaugusiųjų madą. Labai tinkamai atrodo vaikiškose kolekcijose juoda, balta ir rašalo – mėlynumo spalvos. Su ta sąlyga, kad modeliai pagaminti iš velveto arba aksomo, vaikiški drabužiai atrodys šventiškai ir labai puošniai.

Į mažųjų puošeivų drabužius reikėtų pridėti ryškias spalvas, kurios vyrauja nuo kaimynystės su balta ir pilka. Geltonos, smėlio, rožinės, kavos, pelenų, kreminės, raudonos ir mėlynos spalvų panaudojimas kaip ir anksčiau bus vis dar madingas sprendimas. Taip pat pozicijų nepalieka ir slyvų – smėlio spalva, uri tinka ir viršutiniams, ir apatiniams drabužiams. Originalumu pasižymi sprendimas panaudoti audinius, kurių piešinys yra paplaukęs ir primena indiškus ir kiniškus motyvus.

Mergaitės bus laimingos su stilingais violetiniais – alyviniais atspalviais. Kaip aksesuarai, jiems tiks languotas alyvinių arba avietinių atspalvių šalikas, apyrankė ir diržas.


Share.

Leave A Reply