2014 metų vaikiška mada berniukams

0

Nors mergaičių mamos turi daugiau galimybių madingai aprengti savo mažąją, nereikėtų manyti, kad vaikiška mada – tai tik gražios suknelės ir sijonėliai. Aprengę sūnų raštuotu megztiniu, velvetiniu paltu ir megztiniu su V formos iškirptės kaklu, tėvai turės stilingą džentelmeną. Berniukų mada šį sezoną siūlo naudoti įvairiausias grandinėles, kniedes, spaustukus ir netgi nėrinius užbaigiant stilingą išvaizdą. Nereikėtų pamiršti militaristinio stiliaus – šioje nevystančioje mados kryptyje berniukams. Kamufliažinio atspalvio daiktai, batai, karinio stiliaus, skarelės ir kepuraitės išlieka madinga tendencija visus ateinančius metus.


Pagrindinė mažųjų vyrukų drabužinės detalė yra kelnės ir įvairūs jų variantai. Dizaineriai siūlo paįvairinti kiekvieno stiliaus išvaizdą, panaudojant petnešas: medžiagines arba odines, atsainiai nukritusias nuo peties arba klasikinę – ant marškinių viršaus. Tačiau dabar vis labiau paplitusios netradicinės medžiagos petnešų gamybai: viskozė, sintetiniai pluoštai ir dirbtinis šilkas.

Kasdieniniai drabužiai berniukams, ypatingai mokyklinukams, įkvėpti suaugusiųjų kostiumais: siauros kelnės, patrumpinti švarkai, siauri kaklaraiščiai, visą tai siūlo prekiniai ženklai Tommy, Gapkids, Lauren.
Share.

Leave A Reply