2014 metų mada mergaitėms

0

Drabužių tendencija mažosioms puošeivoms visiškai atkartoja ,,suaugusiųjų“ kolekcijos tendencijas: kailį, džinsus ir ilgaaulius betelius siūlo visi Europos ir JAV madų namai. Tačiau, nepamirštant, kad mažylėms yra leistina šiek tiek daugiau nei jų mamoms, dizaineriai siūlo akcentuoti dėmesį ir į skirtinius vaikiškus bruožus drabužinėje. Pavyzdžiui, ryškiu akcentu gali tapti balerinos stiliaus sijonas. Nėriniuotas arba gipiūrinis daugiasluoksnis pluoštas ne tik taps išraiškingu atspirties tašku stilingo įvaizdžio sukūrimui, o karu pabrėš gaivumą, jaunystę ir mažosios princesės lengvumą.

Be pasakų krypties, dizaineriai siūlo atkreipti dėmesį į suaugusiųjų mados atgarsius: velvetinės ir aksominės striukytės, tvido paltukai su parinktomis pagal faktūrą beretėmis arba skrybėlaitėmis – jie pabrėš mažylės romantiškumą. Džinsai ir odinė striukytė įneš į mergaitės gyvenimą gyvumo ir judrumo su baikerių stiliaus elementais.

Moksleivėms dizaineriai rekomenduoja klasikinį, griežtą stilių: sijonas – pieštukas ir patrumpinti švarkeliai, ir, žinoma, įvairiausių tipų sarafanai: velvetiniai, vilnoniai, aksominiai. Klasika niekada neišeina iš mados ir tik pabrėžia panelės susikaupimą mokslui, jos pasirinktų drabužių stilingumas ir praktiškumas.
Share.

Leave A Reply